EHTEKUNST
 
Eesti Kunstiakadeemia Kunstibussi 23. aprilli  teekond viib ehtekunsti maailma, kuhu ukse paotavad Hobusepea tänaval asuvad Gram ning Õhulossi ehtekunstistuudiod eesotsas ehtekunstnike Maarja Niinemägi ja Tanel Veenrega. Kaasaegse ehtekunstiga saab tutvuda A-galeriis, kus galerist ja ehtekunstnik Katarina Kotselainen tutvustab nii Eesti ehtekunsti kui ka -kunstnikke. Draakoni galeriis toimub aga osalistele väike origami töötuba, mida viivad läbi Gram ehtestuudio ehtekunstnikud.


.


Start: 23. aprillil kell 12.00 Kunstiakadeemia Tartu mnt 1 platsilt! 

Tuuri kestus: 3h


Külasta ka A-galerii kodulehte www.agalerii.ee

Ehtekunstnik Tanel Veenre ehteid vaata siit  www.tanelveenre.com

Pildil Tanel Veenre "Süda"

GRAM EHTEKUNSTISTUUDIO


Gram on vanalinnas asuv ehtekunstistuudio, kus tegutsevad kuus ehtekunstnikku: Marita LumiKristiina KibeLinda al-Assi,Maarja Niinemägi , Kristel Kütt ja Merle Kasonen. Stuudio on ruum, mis ühendab mõttekaaslasi ning koondab endas tehnilisi võimalusi tegelemaks loomingu ja oma töödega. Stuudios tegutsevad kunstnikud osalevad rahvusvahelistel näitustel ja konkurssidel, samas teostame ka individuaalseid tellimustöid.


Ateljees on üks laud mõeldud kunstnikele väljastpoolt stuudiot, kel soov oma oskuseid ehtekunsti vallas lihvida.

Korraldame ka ehtekunstikursuseid ja meistriklasse. Kursused on erineva kestvuse ja raskusastmega. Eelteadmised ehtekunstist ei ole määravad ning tulla võivad kõik, kel huvi on!


Külasta ka GRAM'i kodulehte www.gram.ee

Pross "Surud", 2009. Materjalid: eebenipuu, must tamm, raud, hõbe / Maarja Niinemägi 


Comments