UUSMEEDIA
Fookuses on digitaalne kunst!Pildi autor: Chris Hales


15. oktoobril sukeldub Kunstibuss digitaalse kunsti maailma. Tutvume Eesti Kunstiakadeemias õpetatava Uusmeedia erialaga, mis on seotud meediakunsti, interaktiivse meedia ja uute tehnoloogiatega kunstis. Uusmeedia osakonna juhataja professor Raivo Kelomees viib meie seltskonda lähemalt kurssi meediakunsti valdkonnaga laiemalt ning installatsioonikunstnik Taavi Varmi (Miisu) näitel näeme, millega uusmeediakunstnikud õigupoolest tegelevad. Eelmisel päeval Londonist kohale lendav multimeedia kunstnik ning Londoni Central St. Martins'i Kunsti- ja Disainiülikooli õppejõud Chris Hales esitleb läbi publiku interaktiivse sekkumise oma videoinstallatsioone ning kõige lõpuks püüame ka praktiliselt meediakunstiga käed lüüa, luues uhke grupiinstallatsiooni! :)

Rüütelkonna hoone (Kiriku plats 1) ühte saali kujundatav valgusinstallatsioon on üheks osaks laupäeval kell 17:00 samas kohas avatava vabade kunstide näitusel. Oled teretulnud!:)
Uusmeedia tuuril üles astuva Chris Hales'i interaktiivse filmishow programm:

Uusmeedia tuuril üles astuva Chris Hales'i interaktiivse filmishow programm:LED throwiesKohtade broneerimine: kunstibuss@artun.ee

Start Tartu mnt 1 platsilt igal laupäeval kell 12:00
Tuuri kestus: 3h

Sõida kaasa!:)


Comments